Aktuális állások

A nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft. pályázatot hirdet SZEMÉLYI ÉS MŰVÉSZETI ASSZISZTENS pozíció betöltésére!

Várjuk olyan színházkedvelő, önálló munkavégzésre alkalmas, jó kommunikációs készségű, rugalmas pályázó jelentkezését, aki szívesen csatlakozna a színház művészeti csapatához.

Főbb feladatok:

• ügyvezető igazgató munkájának segítése, személyi asszisztensi feladatok ellátása

• ügyiratok kezelése, rendeltetésszerű továbbítása, iktatása

• pályázatfigyelés, szakmai beszámolók megírása

• folyamatos tájékozódás az országos színházi szakmáról

• a színház napi működéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

• művészeti vezető és művészeti titkár munkájának segítése

• hivatalos levelek megfogalmazása

• rendezvények előkészítése, szervezése, lebonyolítása

Elvárások:

• felsőfokú szakirányú végzettség

• MS Office magas szintű ismerete

• önállóság, ugyanakkor csapatban is képes dolgozni

• problémamegoldó képesség, terhelhetőség

• precíz, megbízható és gyors munkavégzés

• a színház műsorrendjének függvényében heti néhány alkalommal esti ügyelet vállalása, havi két szombaton is (legkésőbb 20.00 óráig)

Előnyt jelent:

• jogi/marketing/kommunikáció/bölcsész végzettség

• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

• azonnali munkakezdés

Benyújtandó iratok, igazolások:

• Szakmai, fényképes önéletrajz

• Végzettséget igazoló okiratok másolata

• Pályázó nyilatkozata, hogy a személyes adatainak a kezeléshez hozzájárul. A nyilatkozat elérhetősége:

adatkezelesi_nyilatkozat_1docx_33339.pdf

Jelentkezési határidő: 2024. április 11. (csütörtök)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra fényképes önéletrajzát, diplomáinak másolatait és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: muvtitkar@moriczszinhaz.hu

Az adatvédelemi szabályzatunkat itt találja.